Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Knjigovođa posao

5 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Novi

Knjigovođa

Knjigovođa sa višegodišnjim iskustvom traži posao na pola radnog vremena, zapadni dio grada ima prednost
Korčula
prije 4 dana
Novi

Knjigovođa m/ž

VAŠI RADNI ZADATCI: - samostalno knjiženje knjigovodstvene dokumentacije (knjiženje ulaznih i izlaznih računa, izvoda, blagajničko poslovanje, putni nalozi) - obračun plaća, honorara, primitaka u naravi, neoporezivih primitaka uz izradu pratećih obrazaca izvještaja za...
Stupnički Obrež
prije 6 dana
Novi

Građevinska firma traži samostalnog knjigovođu m/ž u stalni radni odnos.
Novaki (Sveta Nedelja)
prije 1 dan

Knjigovođa (m/ž)

Opis poslova: knjiženje URA i IRA obračun PDV-a i obračun plaća praćenje zakonskih regulativa priprema dokumentacije za tendere sastavljanje potrebnih izvještaja kadrovska administracija usklađivanje salda konti kupaca   Uvjeti: SSS/VŠS poželjno...
Zagreb
pre mesec dana
Novi

KNJIGOVOĐA/TKINJA (m/ž)

Abacus, obrt za usluge

Opis radnog mjesta Mjesto:Gornji Stupnik / Zagrebačka županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:www.abacus-knjigovodstvo.hr Opis radnog mjesta:- samostalno knjiženje...
Gornji Stupnik