Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Knjigovođa posao Zagreb

03 vakansija

Prikazati samo daljinski posao
Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Samostalni knjigovođa / samostalna knjigovotkinja

DUJAKOVIĆ INSTALACIJE d.o.o.

Zahtjevi: VSS/VŠS - ekonomski smjer 10 godina radnog iskustva engleski jezik vozačka dozvola B kategorije informatička pismenost (4DWAND, MS Office, Outlook, Internet) Uvjeti rada: Prijava na puno radno vrijeme, 8.00 - 16.00 Dužnosti:​ Samostalno obavljanje računovodstveno...
Zagreb
prije 20 dana
Brza prijava

Samostalni knjigovođa m/ž

Tražimo samostalnog / samostalnu knjigovođu koja samostalno obavlja računovodstveno-knjigovodstvene poslove, obrada poslovnih događaja u financijskom knjigovodstvu, knjižene (URA, IRA PDV, JOOPD, izvodi, obračun plaća, blagajna, osnovna sredstva, imovina, amortizacija,....
Zagreb
prije 17 dana

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Matea Vrđuka

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb-Dubrava / Grad Zagreb Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Dodatne informacije:Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom O poslodavcu:Prijave molimo slati isključivo na mail: vrdukamatea...
Dubrava
prije 19 dana