Dobivajte nove poslove putem e-pošte
- Brza prijavaBartender Royal...domestic and international sports, athletes, events, championships, etc. to emphasize the Sports Bar atmosphere. 17. May perform Bartender duties during special events and parties not located in the bars or lounges. May work in outside weather conditions and is...
- Brza prijavaBartender CunardRun an allocated bar outlet, producing all beverages to the required company standards. Actively generate bar cost profit by promoting agreed campaigns increasing cash profit generating opportunities and working to exceed targets. Ensure all passengers billing is correctly...
- ...join us and help shape the future of Mindful Luxury on Hvar. Learn more here: For the upcoming season, we are looking for Bartenders! What you’ll be doing in this role: Preparing alcoholic and non-alcoholic beverages for bar and restaurant Taking orders,...
- Brza prijavaBartender...preferred. minimum 21 years of age Contract length: 29 weeks on / up to 60 days off Salary: Please contact the agency in regards salary Necessary documents: CV Passport Photo Criminal background evaluation Attached documents: Bartender.pdf...
- ******** The onboarding for the role will be March 2027 • The expected gross (bruto) monthly salary is 1.302,00 EUR We are searching for permanent candidates. POSITION SUMMARY Prepare drink orders for guests according to specified recipes using measuring...
- Brza prijavaBartender Oceania...Ensure that assigned bar is properly stocked, set up, and open as scheduled. Report any issue that needs attention to the Head Bartender. Have a comprehensive knowledge of overall beverages and good understanding of wines Monitoring guest flow in public areas...
- Brza prijavaBARMEN, BARTENDER honorarno - cateringRestoran i catering Barrel traži iskusne BARMENE za honorarni angažman na catering i event projektima! Ako imate iskustvo u pripremi koktela za veće događaje, volite dinamičan rad i fleksibilnost, ovo je prilika za vas. Što nudimo? ~Honoraran rad prema dogovoru...
- Brza prijavaBartender Seabourn...revenues and expenses. Be fully responsible for the assigned bar stock, inventory and discrepancies. The Company holds the Bartender responsible. Ensure that no item or drink leaves the bar without charging. Ensure all administrative procedures relating to beverage...
- ...ve heard nothing but great things. We are looking to hire 2 bartenders to work on our boat parties. These run daily (2:30pm-8:00pm)... ..., and beer. We will provide accommodation. Main Tasks: - Bartend from 2:30pm-8:00pm or 9pm-11pm - Maintain inventory - Ensure...
- Brza prijavaBartender Norwegian Cruise Line...Corporate Office. •Maintains open lines of communication with Bar Management. Informs Bar Manager, Assistant Bar Manager and/or Head Bartender of any problems, challenges, complaints or service difficulties in a timely manner. • Assists Bar Management with training as...
- Brza prijavaHead Bartender-Regent...support for the wine service team in the restaurants during service. Participate in the bar service at peaks times: - Assist the bartenders by providing service behind the bar. - Making drinks and having an extensive knowledge of drink recipes - Assist the bar...
- Opis posla preuzimanje narudžbe od gosta naplata, rad na blagajni pospremanje stolova održavanje čistoće restorana Cilj nam je poslužiti vrhunsku hranu od najkvalitetnijih lokalnih namirnica, pritom se što više zabavljati, upoznati i napredovati. Dobru radnu...
- Brza prijavaŠanker / barista m/ž restoran & catering BarrelRestoran i catering Barrel u Zagrebu (Sesvete) traži ljubazne i odgovorne konobare za stalni radni odnos! Ako volite rad s ljudima, imate iskustva u ugostiteljstvu i tražite stabilan posao s odličnim uvjetima, pridružite se našem timu. Što nudimo? Stalni radni odnos...
- Opis posla Dočekuje goste, smješta ih i prezentira jelovnik te vinsku kartu Prima narudžbe i poslužuje hranu i piće prema à la carte standardima Brine o dinamici posluživanja i zadovoljstvu gostiju Izdaje i naplaćuje račune Priprema i održava stolove, inventar...
- Radno mjesto Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: ...
- Radno mjesto Mjesto rada: ZADAR, ZADARSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti...

Kreirajte profesionalni životopis besplatno u 5 minuta
- Radno mjesto Mjesto rada: VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz...
- Radno mjesto Mjesto rada: ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz...
- Brza prijavaŠanker (m/ž)
1 700 €
Opis posla Caffe Bar Biser na otoku Rabu traži šankera/šankericu za rad tijekom rujna i listopada. Tražimo odgovornu i komunikativnu osobu koja će se pridružiti našem timu. Nudimo ~plaću 1.700 mjesečno ~osiguran smještaj ~osiguranu hranu prema dogovoru ~rad... - Brza prijavaBarmen (m/ž) - luksuzni hotel u Dubrovniku
1 400 €
Zapošljavamo: BARMEN (m/ž) Lokacija: Dubrovnik Početak rada: Odmah / 10.06.2026. Luksuzni hotel Dubrovnik Za luksuzni hotel u Dubrovniku tražimo iskusne konobare i barmene koji žele postati dio profesionalnog hotelskog tima. Opis posla: ~Priprema i posluživanje... - Radno mjesto Mjesto rada: NOVI VINODOLSKI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 5 Vrsta zaposlenja: Na određeno Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: ~2 smjene ~ Noćni rad ~ Rad vikendom i praznikom...
- Brza prijavaŠanker
1 200 - 1 250 €
Tražimo za klijenta (čit. poslodavca) iz Mandre, otok Pag, Republika Hrvatska više kandidata (m/ž) za rad na radnom mjestu: Šanker-barmen Uvjeti: ~Kandidati trebaju imati ukupno minimalno 10 mjeseci iskustva na radnom mjestu: šanker ili pomoćni konobar ili konobar... - POČETAK RADA ODMAH Plaća će biti definirana Početak rada moguć već sada Posao do 01.11.2026 Lokacija: Mittelberg, Vorarlbersko, Austrija Tražen jezik: njemački na vrlo dobroj razini komunikacije Smještaj: besplatno Hrana: besplatno
- Radno mjesto Mjesto rada: POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 7 Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Rad vikendom i praznikom Smjena - poslijepodne Smjena - prijepodne Smještaj: Zajednički...
- Radno mjesto Mjesto rada: RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz...
- Radno mjesto Mjesto rada: DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz...
- Brza prijavaBarmen (m/ž) - luksuzni hotel u Dubrovniku
1 400 €
Zapošljavamo: BARMEN (m/ž) - luksuzni hotel u Dubrovniku Tvrtka: Crorecruiter ltd. Lokacija: Dubrovnik Početak rada: odmah! Luksuzni hotel Za luksuzni hotel u Dubrovniku tražimo iskusne konobare i barmene koji žele postati dio profesionalnog hotelskog tima. ... - Brza prijavaBarmen (m/ž)Zapošljavamo: BARMEN (m/ž) Lokacija: Otok Hvar Početak rada: odmah Hotel 4* Nudimo: ~Besplatan smještaj ~Tri topla obroka dnevno ~Plaćeni putni troškovi (refundacija) ~Rad u ugodnom i profesionalnom okruženju ~Radno vrijeme: 8 sati dnevno ~1 slobodan dan...
- Brza prijavaBarman / šanker m/ž sezona 2026Ljetna Sezona 2026 Restoran i beach bar Galija u Crikvenici traži motivirane i odgovorne osobe za sezonu 2026! Ako imate iskustvo, uživate u radu s ljudima i tražite stabilan i profesionalan angažman, pridružite se našem timu. Radni period: Od 01.05. do 15.10. ...
- Brza prijavaKonobar/Šanker
1 300 - 1 500 €
Cocktail/ Tapas bar Vareli na otoku Krku u mjestu Vrbnik traži Konobara (M,Ž) i Barmena/ Šankera (M/Ž) i Cocktail majstora Insta: Vareli_bar Ako tražite dobre uvjete rada, odličnu plaću, bonuse i priliku da se istaknete u ugostiteljskom svijetu, pridružite nam se! ...


