Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Ugostiteljstvo posao Hvar

3 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Rezultati pretrage:

Konobar / Barmen (m/ž)

Sunčani Hvar D.D.

 ...iskustvo, znanje i kompetencije: ✓  2 godine na istim poslovima ((hoteli, fine dining restorani, restorani & barovi)) ✓  SSS ugostiteljstvo ✓  poznavanje engleskog jezika – razina C1/B2 ✓  poznavanje modernih načina pripreme I posluživanja koktela ✓  komunikativnost...
Hvar
pre 2 meseci

Konobarica

5 500 HRK

Oaza sunca doo

Zahtjevi: Potrebno iskustvo u konobarenju Uvjeti rada: Radi se u 2 smjene.Smještaj je osiguran u sklopu objekta. Dužnosti: Posluživanje i pripremanje pića i posluživanje na terasi i u objektu.Održavanje čistoće radnog mjesta.Poželjno znanje stranog jezika.
Pučišća
prije 21 dan
Brza prijava

Njegovatelj/ica (m/ž)

Tomislav Dodig

Opis radnog mjesta Mjesto:Split / Splitsko-dalmatinska županija Početak rada:29.10.2020. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Oglas Traži se njegovateljica za 24 satnu skrb o slabo pokretnoj ženi, kuhanje...
Split
prije 8 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.