Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Sezonski sa smještajem posao Omiš

4 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Rezultati pretrage:

Osobu ž/m za skrb o starijoj slabo pokretnoj osobi

Traži se osoba za pomoć u kućanstvu i njegu starije osobe slabo pokretne (parkins) za 24 satnu skrb, smještaj i hrana osigurani, mjesečna naknada 6000 kuna.Potrebno iskustvo. Mijesto rada grad Split.
Split
prije 1 dan

Konobarica

5 500 HRK

Oaza sunca doo

Zahtjevi: Potrebno iskustvo u konobarenju Uvjeti rada: Radi se u 2 smjene.Smještaj je osiguran u sklopu objekta. Dužnosti: Posluživanje i pripremanje pića i posluživanje na terasi i u objektu.Održavanje čistoće radnog mjesta.Poželjno znanje stranog jezika.
Pučišća
prije 28 dana
Brza prijava

Njegovatelj/ica (m/ž)

Tomislav Dodig

Opis radnog mjesta Mjesto:Split / Splitsko-dalmatinska županija Početak rada:29.10.2020. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Oglas Traži se njegovateljica za 24 satnu skrb o slabo pokretnoj ženi, kuhanje...
Split
prije 15 dana

Električar / Specijalist za IC grijanje (m/ž)

Ivor Jerkovic

Opis radnog mjesta Mjesto:Split / Splitsko-dalmatinska županija Početak rada:30.10.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu: Ekosen d.o.o. je vodeće poduzeće u Hrvatskoj i Sloveniji...
Split
prije 6 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.