Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Konobar posao Dugo Selo

1-20 od 143 rezultati

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Konobar, Dugo Selo" na Jooble

Pevec d.d.

Ako zadovoljavate sljedeće kriterije: · završili ste srednju školu (SSS) · imate radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (poželjno, nije uvjet) · aktivno se služite MS Office paketom · komunikativni ste i ljubazni · volite raditi u timu ...
Brza prijava prije 3 dana
Zagreb

ACI Ugostiteljstvo d.o.o.

Zahtjevi: Točnost, urednost, timski rad, poznavanje engleskog jezika ali nije uvjet Uvjeti rada: Rad u smjenama ali pretežno rad ujutro, nedjelje i praznici slobodno, topli obrok Dužnosti:​ Gableci, a la Carte, svadbe, domjenci, catering,..
Brza prijava prije 7 dana
Zagreb

KVAZAR bar, Opatovina 39, u centru Zagreba traži konobaricu-konobara, za stalni radni odnos, obavezno iskustvo, uvjeti odlični
prije 1 dan
Zagreb

GMP 82 j.d.o.o.

Posloprimac Razina obrazovanja: Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: posluživanje pića u caffe baru Luna. Plaća 4500 kn.
prije 2 dana
Duga Resa

Trazimo konobara ili konobaricu sa iskustvom za rad u caffe baru Amarena na Crnomercu, uvijeti odlicni, prijava, slobodni dani.
prije 10 dana
Zagreb

PANCAKE d.o.o.

Posloprimac Razina obrazovanja: Završena osnovna škola;Srednja škola 3 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis posla - primati narudžbe od gostiju i posluživati hranu i piće - voditi brigu o stanju zaliha i izgledu hrane i pića koje...
prije 3 dana
Samobor

Caffe bar Palermo - Lučko, traži konobara/konobaricu. Plaća od 5.500 - 6.500 kn, ovisno o radnom iskustvu. Ukoliko imate želju za radom javite nam se i postanite dio našeg tima. Više info na broj mob (***) ***-****.
Lučko

Konobaricu - konobara s iskustvom za rad u caffe baru u Klaićevoj ulici tražimo. Stalni radni odnos.
prije 5 dana
Zagreb

Brown place d.o.o.

Tražimo osobu punu energije, jesi li to možda ti? Imaš toplu optimističnu I kreativnu osobnost, a ni dobar smisao za humor ti ne izostaje? Mi smo j potrazi za osobama sa sljedećim vještinama I iskustvima: ljubav prema uslužnim djelatnostima, samostalno I originalno ...
Brza prijava prije 23 dana
Zagreb

Workforce Ljudski Potencijali d.o.o.

Potrebna znanja i kvalifikacije: ~komunikativnost ~ljubaznost ~spremnost na timski rad ~odgovornost Opis posla: ~rad u šanku ~posluživanje gostiju Kontakt: ~099 359 2009 ~(***) ***-**** ~****@*****.***
Brza prijava prije 25 dana
Zagreb

KONOBARA m/ž sa iskustvom traži caffe bar u Novom Zagrebu za stalni radni odnos, za ostale informacije nazvati na mobitel.
prije 16 dana
Zagreb

Restoran u Novom Zagrebu traži konobara ili konobaricu, stalni radni odnos.
prije 12 dana
Zagreb

Opis radnog mjesta: Caffe bar na Srednjacima traži konobaricu ili konobara. KONTAKT NA : (***) ***-****
Zagreb

Konobara ili konobaricu, može student ili studentica za rad u caffe baru vikendom u Novom Zagrebu - Travno, tražim
prije 8 dana
Zagreb

KONOBARICE/re traži caffe bar A5 Avenija M. Držića 12, Zagreb, stalni radni odnos. Rad u smjenama. Nedjelje neradne, subote radne po dogovoru. Plaća od 4.500- 6000kn. Marljivost i briga za lokal se nagrađuju.
Zagreb

Dvoje konobara ili dvije konobarice za stalni radni odnos i jednog za slobodne dane, traži caffe bar Mir, Velika Gorica.
Velika Gorica

Konobarica m/ž za rad u caffe baru Luna u Sesvetskom Kraljevcu tražim za stalni radni odnos.
Zagreb

Konobara - konobaricu za rad u pizzeria-bistrou u Sesvetama tražimo, stalni radni odnos
prije 9 dana
Zagreb

Opis radnog mjesta: Priprema i posluzivanje alkoholnih i bezalkoholnih pica. Plaća: Minimalna: 5000 Maksimalna: 5000
Zagreb

Konobaricu-konobara u stalni radni odnos traži caffe bar Aqua, Samoborska cesta 266, ZG. Radno vrijeme od 6: 30 - 20: 00h u dvije smjene. Neradna nedjelja, subota svaka druga radna od 07-15h.
prije 4 dana
Zagreb

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.