Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Konobar posao Austrija

4 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Novi

Konobar/ica Gasthof Ramona (m/ž)

Ana Djakovic

Opis radnog mjesta Mjesto:Austrija / Scharnitz Početak rada:04.07.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Gasthof Ramona je obiteljski...
Austrija
prije 2 dana

Pomoćni konobar/ica

Traži se pomoćni konobar/ica za rad u Austriji. Potrebno znanje njemačkog jezika.
Austrija
prije 17 dana
Novi

Konobarica i sobarica

1 200 - 1 250 €
Budite jedan od prvih koji su se odazvali

Restorante IlCorierre

Zahtjevi: Trazi se osoba za pomoc u restoranu i na sobama . Uvjeti rada: obavezno znanje njemackog jezika Dužnosti: Radi se 4 sata u restoranu ,i 4 sata na sobama. Radi se 8 sati dnevno , 5 dana u tjednu ,2 dana slobodno.radi se u manjem Hotelu sa 24 sobe , i ...
Austrija
prije 6 dana
Brza prijava
Novi

Kuhar

1 700 - 2 300 €

EVOM - Zavod T.I.M. Murska Sobota

Zahtjevi: Potrebni kuhari, baristi, recepcioneri i konobari za rad u Austriji (Tirol, Koruška) i Njemačkoj Posebne pogodnosti - nudimo: - prijava direkt kod hotelira - Smještaj i hranu na teret poslodavca, Sve benefite po zakonu o radu u Austriji ( 13. i 14....
Austrija
prije 5 dana