Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Komercijalist m/ž posao

03 vakansija

Prikazati samo daljinski posao
Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Komercijalist - radnik u prodaji (m/ž)

5 000 - 12 000 HRK

V.S.T. d.o.o.

Uvjeti rada: SSS, VŠS, VSS Poznavanje stranih jezika (njemački ili/i engleski ili/i talijanski) Osobe sa znanjem njemačkog jezika imaju prednost pri zapošljavanju Dužnosti:​ Pronalaženje novih stranaka i poslova Ugovaranje poslova s postojećim strankama i razvoj...
Žitarka
prije 22 dana
Brza prijava

Građ. tvrtka iz Pule

Građevinska tvrtka iz Pule prima u stalni radni odnos jednog djelatnika za prodaju podnih obloga. Obavezno radno iskustvo u prodaji te min. SSS, znanje engleskog i talijanskog jezika, rad na računalu, komunikativnost. Prednost imaju komercijalisti i građ. tehničari.
Pula
prije 16 dana

Samostalni distributer - Promotor vitamina i graditelj mreže potrošača (m/ž)

PRO-NET marketing i trgovina

 ...Opis radnog mjesta:Tražimo zaposlene osobe koje žele dodatni izvor prihoda ili slobodne samostalne managere ili komercijaliste, liječnike, nutricioniste za suradnju - promocija vitamina, dodataka prehrani i širenje vlastite strukture potrošača....
Hrvatska
prije 9 dana