Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Honorarni posao Primorsko-Goranska

6 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

TRAŽIM HONORARNI POSAO

RAD NA DNEVNICU S DNEVNOM ISPLATOM PO GORSKOM KOTARU I OGULINU I OKOLICI.
Vrbovsko
prije 8 dana
Novi

Honorarni rad u call centru

Tražimo osobe za honorarni rad u internom call centru za podršku i skrb o našim kupcima. Prijavite se za razgovor i više informacija.
Rijeka
prije 2 dana

Suradnik preko student servisa

Epra d.o.o.

Zahtjevi: administrator, designer poslovnih društvenih mreža Uvjeti rada: student servis, honorarno, ugovor o djelu Dužnosti: Imali bi potrebu za honorarnim i povremenim poslovima za unos podatak, osmišljavanje, ažuriranje i marketninške kampanje naših mreža....
Škrljevo
prije 12 dana
Daljinski posao Brza prijava

Rad na zabavnom telefonu

Hitno tražimo ženu za honorarni rad na zabavnom telefonu.
Rijeka
Novi

Kućni majstor (m/ž)

Sara Kadmen

Opis radnog mjesta Mjesto:Matulji / Primorsko-goranska županija Početak rada:10.07.2020. Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:Privatna osoba Opis radnog mjesta...
Matulji
prije 3 dana

Pomočni konobar/ica (m/ž)

Mirsad Beluli

Opis radnog mjesta Mjesto:Nerezine / Primorsko-goranska županija Početak rada:01.07.2020. Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Slastičarnica EXPRESS, Nerezine, otok Lošinj. Sezonski posao pomaganje u šanku i terasi...
Nerezine
prije 20 dana