Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Fizioterapeut m/ž posao Inostranstvo

1-3 od 3 rezultati

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Fizioterapeut m/ž, Inostranstvo" na Jooble

SPS GRUPA d.o.o.

2 000 - 2 500 €
DIREKTNO ZAPOŠLJAVANJE -rad u hotelu -njemački ugovor na neodređeno -prijava prebivališta u Njemačkoj -plaćen smještaj i hrana -obavezni EU dokumenti -prednost znanje njemačkog jezika
Brza prijava prije 1 dan
Njemačka

Activia Krankengymnastik

1 700 - 2 000 HRK
Zahtjevi: poznavanje njemackog jezika razina A2/B1 Uvjeti rada: 40 sati tjedno, ponedjeljk - petak Dužnosti:​ samostalno obavljanje svih poslova fizioterapeuta, rad sa pacijentima jedan na jedan, trazimo odgovornu osobu za rad u timu i ugodnoj atmosferi
Brza prijava prije 13 dana
Njemačka

Opis radnog mjesta: DIREKTNO ZAPOŠLJAVANJE -rad u hotelu -njemački ugovor na neodređeno -prijava prebivališta u Njemačkoj -plaćen smještaj i hrana -obavezni EU dokumenti -prednost znanje njemačkog jezika Plaća: Minimalna: 11000 Maksimalna...
prije 21 sat
Njemačka