Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Elektroinstalater posao Rijeka

1-5 od 5 rezultati

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Elektroinstalater, Rijeka" na Jooble

E. S. A. d. o. o.

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: 36 mj Ostale informacije: Opis poslova: pomoćni poslovi kod izrade i postavljanja elektroinstalacija na građevini
prije 5 dana
Rijeka

ELLEX D.O.O.

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: izrada elektroinstalacija Rad na području Rijeke i Primorsko-goranske županije
prije 22 dana
Rijeka

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: 36 mj Ostale informacije: Opis poslova: izrada elektroinstalacija Rad na području Rijeke i Primorsko-goranske županije
Rijeka

Opis radnog mjesta: Izrada elektroinstalacija jake i slabe struje ,gromobrana i razvodnih ploča. Radovi se izvode uglavnom u Primorskogoranskoj županiji. Očekujemo da su kandidati spremni na timski rad i na učenje i daljnje usavršavanje. Vozačke kategorije: ...
prije 7 sata
Kastav

Električara, elektroinstalatera za rad na području Primorsko - goranske županije, tražimo. Plaća 8.000 kn, po potrebi osiguravamo smještaj.
Rijeka

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.