Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Autolakirer posao

3 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Autolakirer

Opis: - izvođenje poslova pripreme i lakiranja vozila - korištenje i poznavanje osnovnog i specijalnog autolakirerskog alata - korištenje stručnom servisnom dokumentacijom
Vrbovec
pre mesec dana

AUTOLAKIRER/KA (m/ž)

Auto Cik

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb-Dubrava / Grad Zagreb Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:AUTO CIK D.O.O. Zagreb (***) ***-**** Opis radnog mjesta:Priprema i lakiranje...
Dubrava
prije 13 dana
Novi

Lakirer /ka (m/ž)

SCHANZER POSAO d. o. o.

 ...poslova u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva rada i mirovinskog sustava Klasa: UP/I-102-02/15-03/34 Opis radnog mjesta:Tražimo autolakirera/ku, spretnog, marljivog i spremnog za rad u Njemačkoj. Smještaj i uvođenje u posao možemo organizirati. Uvjeti i plaća su...
Njemačka
prije 4 dana