Pomoćni građevinski radnik

Novi
Budite jedan od prvih koji su se odazvali
Flamtron D.o.o.
Zahtjevi: Spremnost na fizički rad i rad na terenu, marljivost, proaktivnost. Uvjeti rada: Ugodna atmosfera i povoljni uvjeti što se tiče plaće i radne atmosfere. Terenski rad podrazumijeva smještaj i plaćen put.
Obrovac
prije 4 dana
  • Brza prijava

VOZAČ/ICA OSOBNOG AUTOMOBILA SA NAŠIM VOZILOM (m/ž)

Vukas j.d.o.o.
Opis radnog mjesta Mjesto:Zadar / Zadarska županija Početak rada:14.09.2020. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Studentski posao Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Firma se bavi prijevozom putnika na području Zadra i okolice. Opis radnog...
Zadar
prije 9 dana

zidar/ka keramičar/ka fasader/ka (m/ž)

Novi
Slavko Stamenković
Opis radnog mjesta Mjesto:Povljana / Zadarska županija Početak rada:21.09.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Honorarni posao Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:građevinski obrt"SLAVKO" POVLJANA (***) ***-**** ...
Povljana