Čistač/Čistačica

Novi

3 250 - 4 000 HRK

Budite jedan od prvih koji su se odazvali
Autotrans d.d.
Opis poslova: Čišćenje poslovnih prostora na autobusnom kolodvoru u Krku uključujući i vozila. Čišćenje i dezinfekcija prostora i površina koje se često dodiruju uz strogo poštivanje epidemioloških mjera zaštite. Uvjeti rada: Rad u smjenama u 6-dnevnom radnom...
Krk
prije 10 sata
  • Brza prijava

Čistačica

Pizzeria Destino traži ozbiljnu i pedantnu žensku osobu za čišćenje pizzerie u jutarnjim satima.
Rijeka
prije 8 dana

Čistačica - Opatija

Novi
Hitno tražimo osobu za čišćenje poslovnih prostora u Opatiji.
Rijeka
prije 6 dana

Čistačicu tražimo

Novi
Čistačicu za čišćenje stambenih zgrada zapošljavamo po želji i potrebi na puno i nepuno radno vrijeme. Prva smjena, od ponedjeljka do petka, vikendi i praznici su slobodni.
Rijeka
prije 2 dana

Domaćica / spremaćica / voditelj

 ...Tražimo savjesnu osobu za cjelogodišnji posao vođenja, održavanja apartmana, čišćenja stanova, pranja, peglanja te spremnost na rad tijekom cijelog tjedna uz fleksibilno radno vrijeme. Očekujemo od Vas da nakon upoznavanja i probnog roka, preuzmete vođenje kompletnog...
Rijeka
prije 15 dana