Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Vozaca posao Kastav

29 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Konobar/ica

Caffe bar Pin u centru grada traži konobara ili konobaricu.
Rijeka
prije 9 dana
Novi

strojar - vozac kamiona sa dizalicom (m/ž)

A.D.E.N. GRUPA D.O.O.

 ...kontakt (***) ***-**** ****@*****.*** Opis radnog mjesta:rad na bageru 9 t vozac kamiona sa radom na dizalici Profil zaposlenika Potrebna stručna sprema:NKV - nekvalificirani...
Rijeka
prije 3 dana
Novi

Konobar/ica

Caffe bar Figaro traži konobaricu s iskustvom u stalni radni odnos Studenti ne dolaze u obzir. Zvati od 8-16h.
Rijeka
prije 5 dana
Novi

Pizzeria Maslina

Pizzeria Maslina na Škurinjama traži vozača dostavljača. Zvati do 16h.
Rijeka
prije 1 dan
Novi

Konobara/icu za caffe bar

Konobaricu ili konobara, u stalni radni odnos prima caffe bar u centru Rijeke.
Rijeka
prije 2 dana

Kuhar/ica ili pomoćni kuhar/ica

Iskusnu kuharicu ili pomoćnu kuharicu s poznavanjem posla traži konoba Kume.
Viškovo
prije 7 dana

Gentleman bar traži konobare/ice

Gentleman bar, Korzo 20/A, traži konobare ili konobarice s iskustvom, može na puno radno vrijeme ili na 4 sata. Za detaljne informacije, nazvati.
Rijeka
prije 21 dan

Restoran Laguna traži konobara/icu

Konobara/icu za rad u restoranu Laguna Matulji s ugovorom na neodređeno, tražim. Nedjelja neradna, uvjeti odlični, plaća odlična.
Matulji
prije 11 dan
Novi

Zidar/ka Tesar/ka Krovopokrivač/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:kontakt (***) ***-**** Opis radnog mjesta:Radovi u građevinarstvu...
Rijeka
12

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.