Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

U caffe baru posao Poreč (Istarska)

2 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Servir/ka

Budite jedan od prvih koji su se odazvali

Marton

Zahtjevi: Rad u ugostiteljstvu barem 2 god. Uvjeti rada: Smještaj osiguran,puno radno vrijeme od 10 h -18 h. Dužnosti: Poznavanje barem jednog stranog jezika,vođenje brige o čistoći na radnom mjestu.Ljubaznost prema gostu,komunikativnost.
Funtana
prije 7 dana
Brza prijava
Novi

Licencirani agent/ica za nekretnine (m/ž)

BAGI immobilien

Opis radnog mjesta Mjesto:Fažana / Istarska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:BAGI IMMOBILIEN d.o.o. licencirana je agencija za posredovanje u prometu nekretnina sa dugogodišnjim iskustvom na tržištu...
Fažana
prije 4 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.