Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Skladištar posao Karlovac

21-23 od 23 rezultati

Stalni radni odnos Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Skladištar, Karlovac, Stalni radni odnos" na Jooble
Novi

Bravar/ka Varioc/Zavarivačica (m/ž)

Bravarsko poduzeće Čelik

Opis radnog mjesta Mjesto:Dugo Selo / Zagrebačka županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Bravarsko poduzeće Čelik bavi se proizvodnjom čeličnih konstrukcija,PVC stolarijom, aluminijskom stolarijom i bravarijom...
Dugo Selo
prije 6 dana
Brza prijava
Novi

PROGRAMER/KA CNC STROJEVA ZA OBRADU METALA

BRKIĆ IZUMI D.O.O.

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine;Viša ili prvostupanjska;Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Radno iskustvo: 12 mj Ostale informacije: Od kandidata očekujemo sljedeće vještine: - poznavanje tehnologija potrebnih za izradu proizvoda...
Kerestinec
prije 7 dana

Električar/ka m/ž (m/ž)

HSG Kariera d.o.o.

Opis radnog mjesta Mjesto:Karlovac / Karlovačka županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Grupacija Kariera je od osnivanja 2005. godine postala jedna od najvećih agencija za posredovanje u zapošljavanju u Sloveniji...
Karlovac
prije 11 dan
12

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.