Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Prodavač posao Zagreb

1-2 od 2 rezultati

Rad na određeno vrijeme, 24 kilometara Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Prodavač, Zagreb, Rad na određeno vrijeme, 24 kilometara" na Jooble

Prodavač/ica slika u DIREKTNOJ prodaji (m/ž)

LU Impasto

Opis radnog mjesta Mjesto:Hrvatska / Grad Zagreb Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:Likovna udruga u Zagrebu Opis radnog mjesta:Posao je rad na TERENU.Osoba je...
Zagreb
prije 11 dan

Prodajni savjetnik u pozivnom centru

50 000 - 80 000 HRK

Lumia komunikacije j.d.o.o.

Zahtjevi: Tražimo iskusne prodavače u prodaji putem telefona Uvjeti rada: Radimo trenutno od 9-17, jedna subota u mjesecu obično zadnja.Fiksna plaća plus bonusi Dužnosti:​ Prodaja telekomunikacijskih usluga klijentima
Zagreb
prije 19 dana