Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Prodavač posao Zagreb

1-5 od 5 rezultati

Rad na određeno vrijeme Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Prodavač, Zagreb, Rad na određeno vrijeme" na Jooble

Gracin usluge

4 500 - 5 500 HRK
Uvjeti rada: Nudimo rad u ugodnoj atmosferi,mogučnost napredovanja, stimulativna primanja Dužnosti:​ Preuzimanje robe,slaganje robe na police,kontrola roka valjanosti proizvoda
Brza prijava prije 22 dana
Zagreb

Lotus d.o.o

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb / Grad Zagreb Početak rada:02.12.2019. Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Nepuno radno vrijeme O poslodavcu:Lotus d.o.o. servis za čišćenje mob: (***) ***-**** ****@*****.*** ...
Brza prijava prije 15 dana
Zagreb

Zaklada EKO-S.O.S.

Opis radnog mjesta Mjesto:Hrvatska / Grad Zagreb Početak rada:15.11.2019. Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme Dodatne informacije:Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom O poslodavcu:Tvrtka E.P.O.S. GVOZD...
prije 9 dana
Zagreb

Plavi Vrabac d.o.o.

Zahtjevi: Volja Uvjeti rada: 6 radnih dana smjene 7-15,15-23.Puna prijava.Plača na upit. Dužnosti:​ Posluživanje gostiju,briga o čistoći poslovnog prostora,punjenje frižidera sa pićem.
Brza prijava prije 11 dan
Dubrava

Ivan Horvat

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb-Novi Zagreb / Grad Zagreb Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Nepuno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Dostavljač/ica hrane s našim autom u novom Zagrebu Profil zaposlenika Potrebna stručna sprema:SSS - srednja...
prije 16 dana
Zagreb