Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Prodavač posao Rovinj

4 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Prodavač/blagajnik

Marton

Zahtjevi: poželjno radno iskustvo komunikativnost i ljubaznost poznavanje rada na računalu Uvjeti rada: ugovor o radu na određeno smještaj osiguran mogućnost toplog obroka radno vrijeme od 10 h - 18 h Dužnosti:​ rad na blagajni održavanje urednosti prodajnog...
Funtana
prije 8 dana
Brza prijava

Prodavačica sladoleda

Marton

Zahtjevi: Poznavanje engleskog jezika ,ljubaznost , odgovornost Uvjeti rada: Smještaj osiguran, radno vrijeme od 10 h - 18 h ,dnevni odmor od 45 min, Dužnosti:​ Prodaja sladoleda i posluživanje.
Funtana
Novi

Konobar/ica, pom. kuhar/ica

Konobaricu za rad u caffe baru. Konobara/icu, pomoćnog kuhara/icu i kuhara/icu za rad u kuhinji u restoranu - bistrou u Poreču, za sezonski rad tražim.
Poreč (Istarska)
prije 2 dana
Novi

Licencirani agent/ica za nekretnine (m/ž)

BAGI immobilien

Opis radnog mjesta Mjesto:Fažana / Istarska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:BAGI IMMOBILIEN d.o.o. licencirana je agencija za posredovanje u prometu nekretnina sa dugogodišnjim iskustvom na tržištu...
Fažana
prije 3 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 24 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.