Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Oglasi za posao Prodavač/prodavačica Rijeka

1-5 od 5 rezultati

prethodna 3 dana, 8 kilometara Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Prodavač/prodavačica, Rijeka, prethodna 3 dana, 8 kilometara" na Jooble
Novi

Pomoćnog radnika/icu u kuhinji

Pomoćnog radnika u kuhinji (M/Ž), za rad u konobi Ugor, tražim.
Rijeka
prije 1 dan
Novi

DOSTAVLJAČ/DOSTAVLJAČICA U PRODAJI

LEDO plus d.o.o.

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: dostava robe iz hladnjače na prodajno mjesto. Vožnja je na području Istre i Primorja Potrebno je posjedovati COD...
Rijeka
prije 3 dana
Novi

Radnik/ica u proizvodnji hrane

Opis poslova: • Jednostavniji poslovi u pogonu za proizvodnju hrane Nudimo Vam: • Posao tijekom cijele godine • Sigurnu i redovitu plaću • Dodatno nagrađujemo uspješnost u radu • Osiguran prijevoz iz centra Rijeke Od Vas očekujemo: • Motivaciju za rad...
Kukuljanovo
prije 1 dan
Novi

Konobara/icu tražimo

Konobara/icu za rad u restoranu, tražimo. Mjesto rada Viškovo.
Viškovo
prije 2 dana
Novi

Konobara/icu s iskustvom

primamo u stalni radni odnos u Viškovu. Potrebno poznavanje talijanskog i njemačkog jezika.
Viškovo

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 8 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.