Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Prodaja posao Novalja

1-6 od 6 rezultati

prethodnih 7 dana Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Prodaja, Novalja, prethodnih 7 dana" na Jooble
Novi

PRODAVAČ/ICA - BLAGAJNIK/CA

GAVRANOVIĆ d.o.o.

Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: rad na blagajni, delikatesi i u trgovini, rad u ugodnoj atmosferi, dinamičan posao, kolegijalnost na viskoj razini, ...
Vir
prije 5 dana
Novi

Pomoćni/a radnik/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta: pomoćni/a radnik/ica Plaća: Minimalna: 4500 Maksimalna: 6000 Dodatne pogodnosti: osiguran smještaj,povećanje plaće za pokazano znanje i zalaganje,
Povljana
prije 3 dana
Novi

Konobar/ica

Konobara/icu za rad u restoranu na moru, tražimo. Plaća po dogovoru. Osiguran stan i hrana. Primamo radnike i iz inozemstva.
Karlobag
prije 1 dan
Novi

Slavko Stamenković

Opis radnog mjesta Mjesto:Povljana / Zadarska županija Početak rada:03.09.2018. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:građevinski obrt"SLAVKO" POVLJANA (***) ***-**** ...
Povljana
prije 4 dana
Novi

Tesar/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta: Poslovi na izgradnji stambenih objekata. Vozačke kategorije: ~ B kategorija Potrebna znanja i vještine: Samostalna izrada oplate, krovišta i dr. Dodatne pogodnosti: Plaćen smještaj
Gospić
Novi

STRUČNI VODITELJ/ICA-VODITELJ/ICA ODSJEKA-SLUŽBE STRUČNIH POSLOVA ZAŠTITE,OČUVANJA I PROMICANJA

JAVNA USTANOVA PARK PRIRODE VELEBIT

Posloprimac Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Radno iskustvo: 60 mj Ostale informacije: Stručnog/e voditelja/ice – Voditelja/ice Odsjeka - Službe stručnih poslova zaštite, očuvanja i promicanja Uvjeti: završen preddiplomski i diplomski...
Gospić

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.