Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Prodaja posao Gospić

1-2 od 2 rezultati

16 kilometara Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Prodaja, Gospić, 16 kilometara" na Jooble
Novi

Tesar/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta: Poslovi na izgradnji stambenih objekata. Vozačke kategorije: ~ B kategorija Potrebna znanja i vještine: Samostalna izrada oplate, krovišta i dr. Dodatne pogodnosti: Plaćen smještaj
Gospić
prije 3 dana
Novi

STRUČNI VODITELJ/ICA-VODITELJ/ICA ODSJEKA-SLUŽBE STRUČNIH POSLOVA ZAŠTITE,OČUVANJA I PROMICANJA

JAVNA USTANOVA PARK PRIRODE VELEBIT

Posloprimac Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Radno iskustvo: 60 mj Ostale informacije: Stručnog/e voditelja/ice – Voditelja/ice Odsjeka - Službe stručnih poslova zaštite, očuvanja i promicanja Uvjeti: završen preddiplomski i diplomski...
Gospić