Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Pomoćni posao Kastav

5 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Rezultati pretrage:

Pomoćni građevinski radnik

Potražujemo pomoćnog građevinskog radnika. Radno vrijeme od 7:30-15:30, plaćen godišnji i prijevoz na posao. Početna satnica 30 kn, mogućnost brzog napredovanja. Prijava obavezna! Ne nudimo smještaj, ne radimo radne dozvole.
Rijeka
prije 3 dana

Pomoćni/a radnik/ica - poslužitelj stroja za bušenje pilona (m/ž)

GS Global service d.o.o.

Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Početak rada:16.11.2020. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:www.global-service.hr Opis radnog...
Rijeka
prije 23 sata
Novi

Dostavljač/ica - Novi vinodolski, Senj

Dostavljače/ice u autu na području Novog Vinodolskog, Senja i okolice (prednost stanovanja na tom području) za dostavu novina pretplatnicima, noćni rad, tražimo. Odlični uvjeti. Bonus: Božićnica, Uskrsnica, plaćen regres za godišnji odmor, obavezna prijava, auto na korištenje...
Rijeka
prije 3 sata

Vozac/ica autotransportera c+e kategorija (m/ž)

Alessandro Skendzic

Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Trazi se vozac C+E kategorije za rad na autotransporteru, vikendi slobodni, pretežno se vozi Italija i Njemacka...
Rijeka
prije 1 dan

Konobara/icu za caffe bar

Konobaricu ili konobara, u stalni radni odnos prima caffe bar u centru Rijeke.
Rijeka
prije 1 dan

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 24 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.