Pomoćni kuhar posao Zagreb

1-20 od 252 rezultati

KRIŠTO TURIZAM d.o.o.  -  Zagreb
Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: pomoćni poslovi u pripremi hrane.
prije 8 dana
Zagreb
POMOĆNOG KUHARA Ž/m s obaveznim iskustvom, poznavanja roštilja i friteze, traži catering, rad u POSLIJEPODNEVNOJ smjeni (DO 18,30h), dobri uvjeti, vikend slobodan, zapadni dio grada ZG - Prečko.
prije 5 dana
Zagreb
Renomirani riblji restoran traži okretnu, vrijednu i pozitivnu osobu kuhara m/ž i pomoćno osoblje. Jednostavni menu, radno vrijeme u smjenama po 7h, božićnica, pozitivno radno okružje, nedjelja neradni dan, u 8-om mjesecu zatvorimo 15-20 dana. Molim da se isključivo...
prije 7 dana
Zagreb
Bistro-pizzeria u zapadnom dijelu Zagreba traži kuhara/icu i pomoćnog kuhara/icu.
prije 4 dana
Renala9  -  Zagreb
O poslodavcu: Opis radnog mjesta: Pomoćni poslovi u kuhinji.
Zagreb
Kuhara - pomoćnog kuhara za rad na roštilju m/ž u kuhinji u renomiranom restoranu u Zagrebu zapošljavamo. Mogućnost stalnog radnog odnosa.
The Movie Hotel  -  Zagreb
O poslodavcu: Opis radnog mjesta: Pomoćnog kuhara / kuharicu tražimo s iskustvom rada. Mogućnost smještaja. Kontakt: 099 341 6631 Dodatne pogodnosti: mogućnost smještaja
prije 13 dana
Zagreb
Restoran u Novom Zagrebu traži za stalni radni odnos pomoćnu kuharicu/kuhara s iskusrtvom za rad u kuhinji. Mogućnost smještaja.
Zagreb
tražimo pomoćnog kuhara m/ž u stalni radni odnos
prije 27 dana
Zagreb-Trnje
Pomoćno osoblje, osobe za pranje suđa i pomoć u kuhinji u stalni radni odnos traži pizzeria u Zagrebu, iskustvo nije potrebno, rad u smjenama.
prije 16 dana
Mundoaka Streetfood, Ključ d.o.o  -  Zagreb
Nudimo Vam Mundoaka Street food zapošljava: - glavnog kuhara (m/ž), - pomoćnog kuhara (m/ž) - konobara (m/ž) .  Postanite dio našeg tima, te nam se pridružite u stvaranju vrhunskih delicija sa srcem i dušom. Nudimo Vam : - rad u ugodnom okruženju - stalni radni...
Brza prijava prije 5 dana
Zagreb
Restoran u Novom Zagrebu traži pomoćnu kuharicu/kuhara u kuhinji. Mogućnost smještaja
prije 19 dana
Buzin (Zagreb)
Obavezno iskustvo u kuhinji, minimalno 2 godine. Nedjelja i praznici slobodni. Rad samo u jutarnjoj smijeni.
prije 21 dan
Zagreb-Maksimir
Kuharicu ili pomoćnu kuharicu (m/ž) sa iskustvom, KV nije uvijet, traži restoran sa domaćom kuhinjom uZagrebu, blizina Kvatrića
prije 12 dana
Zagreb
Pomoćnog kuhara / icu traži restoran u Zagrebu.
prije 28 dana
Kancona d.o.o.  -  Zagreb
O poslodavcu: Opis radnog mjesta: Pomočni/a kuhar/ica u restoranu Trattoria Canzona u centru Zagreba.
Zagreb
Pomoćnog kuhara/kuharicu za rad u pizzeriji Stari Zagreb tražimo, stalni radni odnos.
Zagreb
Kuhar/kuharica pomoćni s iskustvom kao ispomoć u kuhinji restorana tražimo, Maksimir - Zagreb, zvati do 15 h.
prije 20 dana
Zagreb-Trešnjevka-sjever
Kuhara i pomoćnog kuhara (m/ž) traži restoran na Trešnjevci, Zagreb. Prijave i informacije na broj telefona
pre mesec dana
Zagreb-Trešnjevka-jug
Zagrebački restoran "Kod Dede" u Prečkom traži djelatnika/cu za pomoćne kuhinjske poslove. Za sve informacije nazvati :