Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Pekar posao Primorsko-Goranska

8 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Pekara Korina

Pekara Korina traži djelatnicu za rad u pekari.
Pobri
prije 27 dana

Majstora za rad na strojnom žbukanju

Zbog povećanja obima posla potražujemo majstora za strojno žbukanje. Potrebno iskustvo min 1 godina.
Viškovo
prije 9 dana

Caffe bar Portal u Rijeci

Caffe bar u centru Rijeke, blizu glavne tržnice i ul. Riva Boduli traži djelatnice. Samo dnevne smjene po 7 sati, radno vrijeme lokala od 06 do 20 sati. Za plaću i sve druge informacije javiti se na broj u oglasu.
Rijeka
prije 20 dana

Traži se prodavač/ica u pekari

Traži se osoba za rad u pekari. Poželjno je radno iskustvo u poslovima prodaje i osnovno poznavanje rada na računalu.
Viškovo
prije 11 dan

Roštilj majstor

Oris catering d.o.o.

Zahtjevi: Tražimo osobu sa iskustvom: - marljivost, pouzdanost i odgovornost Uvjeti rada: Rad u popularnom ugostiteljskom objektu u Novom Vinodolskom. Smještaj osiguran. Mogućnost stalnog zaposlenja Dužnosti: - pripremati hranu u skladu s dnevnim...
Novi Vinodolski
prije 28 dana
Brza prijava
Novi

Kućni majstor/ica (m/ž)

Sara Kadmen

Opis radnog mjesta Mjesto:Matulji / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Honorarni posao Radno vrijeme:Nepuno radno vrijeme O poslodavcu:Samo ozbiljni pozivi na (***) ***-****. Opis radnog mjesta:Radnika/cu...
Matulji
prije 6 dana
Novi

Dostavljač/ica pizza

Dostavljača/icu za rad u pizzeriji na Kastvu, u stalni radni radni odnos, tražim.
Kastav
prije 2 dana
Novi

Restoran Spagho u Rijeci traži

Restoran Spagho u Rijeci traži voditelja kuhinje.
Rijeka