Pekar posao Kastav

15 oglasa za posao

Rezultati pretrage:

Pekar

Pekar s iskustvom za rad u Irskoj traži se. Kontaktni broj telefona: (***) ***-****.
Opatija
prije 12 dana

Pekara "Mali panin"

Pekara "Mali Panin" hitno traži trgovkinju s iskustvom na PC blagajnama uz mogućnost stalnog zaposlenja. Zvati od 09 do 16 sati.
Viškovo
prije 20 dana

Pekara/icu

Pekara/icu za proizvodnju prioritetno kruha, poznavanje izrade bureka je prednost. Za rad od pon. do subote. Nedjelja i praznici slobodni. Plaća od 7.000-8.000 kn ovisno o radnom vremenu i znanjima.
Kastav
prije 11 dan

Pizza majstor/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta ~ Mjesto: ~Cerovlje / Istarska županija Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta: Pizza majstora (m/ž) tražimo hitno u konobi-pizzeriji u Cerovlju u Istri. Po potrebi smjestaj...
Cerovlje

Dostavljač pizza

Dostavljača/icu za rad u pizzeriji na Kastvu, tražim.
Kastav
prije 5 dana

Fasader majstor

Građevinska firma Bagić d.o.o. iz Kastva zapošljava samostalnog fasadera u stalni radni odnos.
Kastav
prije 1 dan

Slastičar/ka

Pekara traži slastičarku ili slastičara za izradu kolača, torti, keksa...Potrebno je radno iskustvo i samostalnost u radu.
Rijeka
prije 8 dana

Slastičara/ku

Slastičara/ku za rad u pekari na Čavlima, tražimo. Rad u jutarnjoj smjeni.
Čavle
prije 2 dana

Građevinski radnik/ majstor

Građevinska tvrtka iz Klane, pored Rijeke, zbog povećanog obima posla, traži više građevinskih radnika, svih profila, za rad na gradilištima u Rijeci, Krku i Istri. Nudimo: Stimulativna primanja, Osiguran smještaj, Naknada za prehranu. Uvjeti: Iskustvo...
Rijeka
prije 21 dan

Kućni majstor

~zapošljavamo kućnog majstora ~mjesto rada: Rijeka ~odgovoran za građevinske usluge i povezane radove održavanja ~svakodnevno održavanje kućnog okruženja ~briga oko manjih popravaka ISKUSTVO PREDUVJET ŽIVOTOPISE SLATI NA MAIL: ****@*****.***

Dives Service

Rijeka

Restoran Lovorka u Rijeci

kuhara/icu za rad na roštilju na drveni ugljen i pomoćnu radnicu/ka u kuhinji traži restoran Lovorka u Rijeci, u stalni radni odnos. Poželjno iskustvo.
Rijeka
prije 3 dana

Građevinski obrt prima u radni odnos samostalnog fasadera na riječkom području. Strance ne primam.
Rijeka
prije 6 dana