Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Monter posao Zagrebačka

4 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Monter kamena

6 000 - 10 000 HRK

Kamen Tunić d.o.o.

Zahtjevi: Kvalitetan i odgovoran rad islustvo u radu znanje posla na koji se prijavljujete Uvjeti rada: rad u Zagrebu i okolici odlazak iz firme do gradilišta vozilom firme stan osiguran Dužnosti: kvalitetan rad odgovornost u poslu
Dugo Selo
prije 8 dana
Brza prijava
Novi

Monter namještaja (m/ž)

HSG Kariera HR d.o.o.

Radno mjestoMonter namještaja (m/ž) Glavni zadaci za odabranog kandidata: Dostava namještaja kupcima Montaža namještaja u prostorima kupca Korištenje alata za montažu namještaja Od kandidata očekujemo: SSS Vozačka B kategorije (prednost je C kategorija) Aktivan...
Jastrebarsko
prije 1 dan

MONTER ZA DIJAMANTNO REZANJE I BUŠENJE

Tražimo djelatnika za dijamantno rezanje i bušenje betona. Prednost imaju osobe sa iskustvom na dijamantnom rezanju i bušenju betona. Obvezna vozačka B kategorije.
Marija Gorica
prije 12 dana
Novi

Varioc Bravar/ka (m/ž)

Bravarsko poduzeće Čelik

 ...Opis radnog mjesta:Zbog povećanja opsega posla tražimo varioce/zavarivačice,bravare/ke,montere/ke,rad u proizvodnji aluminijske i PVC stolarije. www.celik.hr Proizvodnja čeličnih konstrukcija, proizvodnja PVC i aluminijske...
Dugo Selo
prije 13 dana