Monter grijanja posao Istarska

11 oglasa za posao

Rezultati pretrage:

Monter za alu. i PVC

Tražimo montera za rad u proizvodnji i montaži alu. i PVC stolarije. Potrebno iskustvo na navedenim poslovima i B kategorija. Potrebni HR dokumenti.
Istarska
prije 8 dana

Monter za Alu i PVC stolarije

Samostalnog montera za Al i PVC stolarije, tražimo. Potrebno: - Iskustvo u Alu i PVC industrije - Vozačka B kategorije - volja za rad.
Istarska
prije 19 dana

Monter centr. grijanja, vode i plin

Tražimo montera centralnog grijanja, vode i plina, kvalificiranog radnika za rad na građevini. Potrebno iskustvo na navedenim poslovima i HR dokumenti.
Istarska

Montera građevinske skele

Tražim montera građevinske skele s iskustvom ili bez iskustva na poslovima montaže i demontaže skele. Mjesto rada Rijeka i okolica.
Istarska
prije 23 dana

Mali panin d.o.o. traži čistačicu

Mali panin d.o.o. na Viškovu, traži čistačicu s mogućnošću stalnog zaposlenja. Radni sati i plaća po dogovoru. Zvati od 11 do 16 sati.
Istarska
prije 24 dana

Monter/ka suhe gradnje-Rigips majstor (m/ž)

Opis radnog mjesta Mjesto:Pula / Istarska županija Početak rada:08.02.2021. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Zapošljavamo radnike/ice iz BIH I Srbije Opis radnog...

Estetix interijeri

Pula
prije 15 dana

HOSTESA (ž) - RESTORAN / BEACH BAR 5*, VRSAR

08 06 HOSTESA (ž) - RESTORAN / BEACH BAR 5*, VRSARRovinjOpis RESTORAN / BEACH BAR 5*, VRSAR ➡️ HOSTESA (ž) - 1 djelatnik iz ISTRE Uvjeti: min. iskustvo 1 god., poznavanje engleskog i talijanskog jezika Smještaj gostiju, primanje rezervacija...

Posao u turizmu - Istra

Rovinj
pre mesec dana

Djelatnik rekreativnih aktivnosti (m) (m/ž)

Opis radnog mjesta Mjesto:Funtana / Istarska županija Početak rada:01.06.2021. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Studentski posao Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Surfmania centar, turističko rekreativne aktivnosti na vodi. ...

Surfmania centar

Funtana
prije 7 dana