Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Frizerka posao Zagreb

06 vakansija

Prikazati samo daljinski posao
Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Iskusnu frizerku

Go cut

Trazimo iskusnu frizerku koja ima iskustva za samostalan rad u smjeni. Frizerku koja je zeljna uciti i usavrsavati se.Radno vrijeme od ponedjeljka do subote.Frizerski salon se nalazi u centtu grada.
Zagreb
prije 8 dana
Brza prijava

Frizerku i pedikerku m/ž za vođenje smjene

Frizerku i pedikerku m/ž za vođenje smjene traži salon na Trešnjevci
Zagreb

Frizer/frizerka za ž/m

Frizerski salon IDEAL u Novom Zagrebu traži samostalnog frizera za ž/m za vođenje smjene. Tražimo i frizere početnike. Stalni radni odnos, uvjeti odlični i mogućnost napredovanja. Molim info na (***) ***-****
Zagreb
prije 18 dana

FRIZER / FRIZERKA (m/ž)

Frizerski salon Freeze

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb / Grad Zagreb Početak rada:15.06.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Frizerski salon Freeze, Ogrizovićeva 39, 10000 Zagreb (Trešnjevka), posluje 10 godina. Salon ima i svoj...
Zagreb

NAJAM RADNOG MJESTA (FRIZER / FRIZERKA) (m/ž)

Opis radnog mjesta Mjesto:Zagreb / Grad Zagreb Početak rada:15.06.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Frizerski salon Freeze, Ogrizovićeva 39, 10000 Zagreb (Trešnjevka). Posluje punih 10 godina i ima svoj...
Zagreb
Novi

Frizer m/ž

Frizerka / frizer sa iskustvom ili bez, ali da je voljna uciti🤗
Zagreb
prije 2 dana