Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Frizerka posao Rijeka

6 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Tražimo frizerke i frizere

Tražimo frizerke i frizere, vedre i pozitivne, samostalne i s iskustvom, za rad u novootvorenom i modernom frizerskom salonu za muškarce i žene u centru Rijeke. Radi se u pozitivnoj i poticajnoj atmosferi uz stimulativnu plaću!
Rijeka
prije 18 dana

Frizerka

Autoglobal d.o.o.

Zahtjevi: Šišanje, bojanje, feniranje i ostali frizerski poslovi u salonu Uvjeti rada: Radno iskustvo min. 2 godine Dužnosti:​ smisao za timski rad i usmjerenost na ostvarenje ciljeva, želja za učenjem
Jurdani
prije 25 dana
Brza prijava

Frizerski salon Hypnotic

Frizerski salon Hypnotic na Krimeji, hitno traži frizerku.
Rijeka
prije 24 dana

Voditelj hotel marina 4*

8 000 - 12 000 HRK

elez doo

Zahtjevi: upravljanje i vođenje hotela Uvjeti rada: cjelogodišnji rad hotela uz more a to znači briga za nastavak uspješnog rada zaposlenika ,vođenje brige,stručnost i rezultati za cijeli hotel MARINU selce-crikvenica cca 20 djelatnika Dužnosti:​ hotel radi cijelu...
Crikvenica
prije 27 dana

Frizer

Valamar Riviera

Potrebna znanja, vještine i iskustvo: ~SSS, trogodišnje obrazovanje, frizersko usmjerenje ~minimalno 3 godine iskustva u frizerskoj djelatnosti ~vrlo dobro poznavanje dva svjetska jezika, prednost engleski i njemački jezik ~kreativnost s izraženim smislom za estetiku...
Rabac
pre 2 meseci

Frizer/ka (m/ž)

Opis radnog mjesta Mjesto:Jurdani / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Tražim samostalnog/u frizera/ku za rad u muško ženskom frizerskom salonu na neodređeno vrijeme. Minimalno 2...
Jurdani
prije 11 dan

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.