Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Aranžer posao

1-4 od 4 rezultati

prethodna 3 dana Izbriši
Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Dobit ćete poruku e-pošte na %EMAIL% kada se pojave novi poslovi "Aranžer, prethodna 3 dana" na Jooble
Novi

Kuhar m/d/w

1 300 - 1 500 €

Restaurant el Barrio Hotel Central

Zahtjevi: Da niste straiji od 45. Zelite raditi,nauciti. Efikasni i brzi. Uvjeti rada: Ponedeljak je slobodan. Uredno prijavljeni. Godisnji placen. Smještaj. Hrana. Dužnosti:​ Priprema kuhinje,pecenje i serviranje jela. Ciscenje kuhinje.
Njemačka
prije 3 dana
Brza prijava
Novi

PROMOTOR

Studentski centar Split

Mjesto rada: SPLIT Traženo radnika: 1 Poslodavac: ALLORES j.d.o.o. Opis: ALLORES j.d.o.o., Opatija traži studenta za rad na štandu na sajmu Adriatic Gastro Show Split koji se održava u Spaladium areni od 05.-08.02.2020. Na štandu se prezentiraju vodeće tvrtke za opremanje...
Split
prije 15 sata
Novi

Kuhar za a la carte restoran u berlinu (m/ž)

Opis radnog mjesta: rad u a la carte restoranu. Nudimo smjestaj i dobru placu. ****@*****.*** tel.00491747500900
Nizozemska
prije 1 dan
Novi

Matko Cubic

Opis radnog mjesta Mjesto:Nizozemska Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:rad u a la carte restoranu. Nudimo smjestaj i dobru placu...
Nizozemska