Nažalost, došlo je do pogreške i poslužitelj trenutačno ne može obraditi vaš zahtjev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Čišćenje posao Krk

5 natječaja

Dobivajte nove poslove putem e-pošte
Novi

Čistač/Čistačica

3 250 - 4 000 HRK
Budite jedan od prvih koji su se odazvali

Autotrans d.d.

Opis poslova: Čišćenje poslovnih prostora na autobusnom kolodvoru u Krku uključujući i vozila. Čišćenje i dezinfekcija prostora i površina koje se često dodiruju uz strogo poštivanje epidemioloških mjera zaštite. Uvjeti rada: Rad u smjenama u 6-dnevnom radnom...
Krk
prije 5 dana
Brza prijava

Čistačica

Pizzeria Destino traži ozbiljnu i pedantnu žensku osobu za čišćenje pizzerie u jutarnjim satima.
Rijeka
prije 12 dana

Čistačica - Opatija

Hitno tražimo osobu za čišćenje poslovnih prostora u Opatiji.
Rijeka
prije 11 dan

Čistačicu tražimo

Čistačicu za čišćenje stambenih zgrada zapošljavamo po želji i potrebi na puno i nepuno radno vrijeme. Prva smjena, od ponedjeljka do petka, vikendi i praznici su slobodni.
Rijeka
prije 7 dana

Domaćica / spremaćica / voditelj

 ...Tražimo savjesnu osobu za cjelogodišnji posao vođenja, održavanja apartmana, čišćenja stanova, pranja, peglanja te spremnost na rad tijekom cijelog tjedna uz fleksibilno radno vrijeme. Očekujemo od Vas da nakon upoznavanja i probnog roka, preuzmete vođenje kompletnog...
Rijeka
prije 20 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.