Student građevine

28 - 35 HRK po satu

Eneos. d.o.o.
Zahtjevi: zadnja godina građevinskog fakulteta, rad u autoCad-u, posjedovanje autoCad-a Uvjeti rada: mogućnost daljnjeg zapošljavanja (redovan rad) Dužnosti: izrada dokaznica, rad u autoCad-u, obilazak gradilišta, ispunjavanje troškovnika i sl.
Rijeka
prije 21 dan
  • Brza prijava

Dvije osobe za rad u gift shopu

Dvije komunikativne i sposobne osobe (jednu u radni odnos i jednu studenticu) tražimo za rad u gift shopu u centru Rijeke. Zamolbe poslati na e-mail: ****@*****.***
Rijeka
prije 8 dana

Radnik/ica u proizvodnji hrane

Opis poslova: •Jednostavniji poslovi u pogonu za proizvodnju hrane Nudimo Vam: •Posao tijekom cijele godine •Sigurnu i redovitu plaću •Dodatno nagrađujemo uspješnost u radu •Osiguran prijevoz iz centra Rijeke Od Vas očekujemo: •Motivaciju za rad...
Kukuljanovo
prije 19 dana

Dostavljač/ica (m/ž)

Imperium Transport
Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Početak rada:15.09.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Imperium transport specijalizirano poduzeće za prijevoz, transport i dostave ...
Rijeka
prije 11 dan

Restoran Laguna traži konobara/icu

Novi
Konobara/icu za rad u restoranu Laguna Matulji s ugovorom na neodređeno, tražim. Nedjelja neradna, uvjeti odlični, plaća odlična.
Matulji
prije 4 dana

Agenta/icu za nekretnine tražim

Djelatnika s licencom, za rad u agenciji za promet nekretnina s područja Lovrana, Opatije i okolice, tražim.
Lovran
prije 10 dana

Gentleman bar traži konobare/ice

Gentleman bar, Korzo 20/A, traži konobare ili konobarice s iskustvom, može na puno radno vrijeme ili na 4 sata. Za detaljne informacije, nazvati.
Rijeka
prije 15 dana

Radnik/ica u autopraoni ZTC

Tražimo radnika/icu za rad u autopraonici u ZTC-u za stalni radni odnos, uz probni rad od 3 mjeseca. Radi se u smjenama od 6 sati na dan, 09-15 h i 15-21h (tjedan/tjedan), 6 dana u tjednu. Prvih 3 mjeseca probnog rada plaća 4.000 kn, iza minimalna 4.400 kn pa naviše...
Rijeka
prije 25 dana

Konobar/ica

Novi
Caffe bar Pin u centru grada traži konobara ili konobaricu.
Rijeka
prije 2 dana

Kuhara/icu s iskustvom

Kuhara/icu s iskustvom rada u ribljem restoranu za stalni radni odnos tražimo. Poticajni uvjeti rada. Početak rada odmah ili do 01.09.
Volosko

Tražimo pekara/icu

Tražimo pekara/icu s iskustvom na svim pekarskim poslovima.
Viškovo
prije 23 dana

Zamjene slobodnih dana

Novi
Caffe bar u trgovačkom centru hitno traži studenticu ili studenta za zamjene slobodnih dana. Uvjeti odlični.
Rijeka
prije 3 dana