Čistač/ica

4 000 - 6 000 HRK

Blistavi dom d.o.o.

Zahtjevi: pouzdanost, marljivost, točnost, dostupnost Uvjeti rada: Jedan slobodan dan u tjednu, osmosatno radno vrijeme, timski rad, redovita plaća, bonusi za najbolje djelatnike, mogućnost smještaja Dužnosti:U potrazi smo za djelatnicima koji će biti dostupni 6 ...

Zadar

prije 18 dana

  • Brza prijava

Čistač/ica

5 000 - 6 000 HRK

Zahtjevi: Želite li raditi u vodećem servisu za čišćenje na području Zadarske županije? Želite li učiti od vrhunskih stručnjaka na području industrije čišćenja? Tražimo sezonske djelatnike s razvijenim vještinama u čišćenju. Ako ste motivirani i predani svom poslu, možda...

Zadar

Čistač / Čistačica (m/ž)

Novi

Lekaj d.o.o.

Opis radnog mjesta Mjesto:Zadar / Zadarska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:Pekara Zara, Lekaj d.o.o., Put Bokanjca 64, 23000 Zadar Opis radnog mjesta:Traži...

Zadar

prije 3 dana

Čistačica

Novi
Traži se čistačica za održavanje restorana i apartmana u Novalji. Poželjno znanje engleskog jezika. Smještaj je osiguran.

Pag

prije 5 dana