Rezultati pretrage:

Spremačica u ZTC-u

Tražim spremačicu koja bi održavala jedan poslovni prostor u ZTC-u, 3 sata dnevno, od ponedjeljka do petka od 8.30 do 11.30. Idealan posao za umirovljenika/icu. Zvati isključivo između 10 i 16 sati.
Rijeka
prije 27 dana

Čistač/ica apartmana

Čistač/icu za obavljanje poslova čišćenja i održavanja apartmana na području Opatije, Ičića, tražim. Vještine: - razvijene organizacijske i komunikacijske vještine - odgovoran i profesionalan pristup te timski rad Uvjeti: - radno iskustvo u istom ili sličnom...
Opatija
prije 12 dana

Ekonomistu/icu tražimo

Ekonomista/icu za rad u tvrtci Genesis d.o.o. Rijeka, tražimo. Prijave slati na mail: ****@*****.***
Rijeka
prije 13 dana

Taxi vozača/icu

Zapošljavamo taxi vozača/icu na neodređeno, plaća oko 6.000 kn, uvjeti min 21 god. starosti, B kategorija, potvrda o nekažnjavanju.
Rijeka
prije 15 dana

Djelatnik/ica u fast food restoranu

Djelatnika/icu za fast food na grillu, primamo u stalni radni odnos, za rad u Me Gusta Good Food-u. Ukoliko nemate iskustvo, osigurat ćemo vam edukaciju. Bitno je da imate volju i želju za rad. U obzir dolaze i ozbiljni studenti.
Rijeka
prije 24 dana

Pizza majstor/ica

Pizzeria Destino traži iskusnog i odgovornog pizza majstora u stalni radni odnos.
Rijeka

Vozače/ice

Vozače/ice za taxi prijevoz tražimo. Uvjet B kategorija i položena početna kvalifikacija za taxi vozača.
Rijeka
prije 10 dana

Kuhar/ica

Restoran Nono Frane na Viškovu traži kuharicu ili kuhara, urednu, odgovornu i marljivu osobu s min. 3 godine iskustva rada u restoranima a la carte. Životopis poslati na e-mail: ****@*****.***, javiti se osobno u restoran ili nazvati.
Viškovo
prije 21 dan

Pomoćni kuhar/ica u restoranu

Pomoćnog kuhara/icu s iskustvom, voljom i željom za rad u ugodnom okruženju, u stalni radni odnos primamo u restoranu Me Gusta Gourmet Pub u Rijeci.
Rijeka

Grill majstor/ica za fast food

U stalni radni odnos primamo osobu s iskustvom u radu na grillu u objektu brze prehrane u Rijeci. Stalno zaposlenje, stimulativna primanja i ugodna radna okolina osigurani. Me Gusta Good Food.
Rijeka

Kuhar/ica (m/ž)

Žal d.o.o.
Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:Poznati riječki restoran traži kuhara. ...
Rijeka
prije 7 dana

Zidar/ka Tesar/ka Krovopokrivač/ica (m/ž)

A.D.E.N. GRUPA D.O.O.
Opis radnog mjesta Mjesto:Rijeka / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:kontakt (***) ***-**** Opis radnog mjesta:Radovi u građevinarstvu...
Rijeka
prije 6 dana