Agent/ica za nekretnine-Crikvenica

Novi
Tražimo kreativnu, komunikativnu i organiziranu osobu za posao agenta u prometu nekretninama na području Crikvenice i okolice. Samostalno organiziranje radnog vremena, odlična radna atmosfera. Imate prihod koji vas motivira, ne morate imati radnog iskustva. Vozačka dozvola...

Crikvenica

prije 4 dana

Rukovatelj/ica građevinskim strojevima (m/ž)

Novi

GP IZVEDBA d.o.o. GRIŽANE

Opis radnog mjesta Mjesto:Crikvenica / Primorsko-goranska županija Početak rada:07.09.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Rukovanje građevinskim strojevima, prednost kandidata...

Crikvenica

prije 2 dana

Konobar / ica

Novi
Pizzeria Destino traži konobara/icu s iskustvom u stalni radni odnos.

Rijeka

prije 6 dana

Konobar/ica

Novi
Docker pub traži konobara/icu s iskustvom u ugostiteljstvu. Rad kroz cijelu godinu. Radno vrijeme 8-16 i 16-24h, vikendom do 02h. Studenti ne dolaze u obzir. Zvati od 8 do 13h.

Rijeka

Pomoćni kuhar/ica

Pomoćnog kuhara/kuharicu u stalni radni odnos primamo. - Restoran u Brodogradilištu Viktor Lenac. - Redovno radno vrijeme, radi se šest dana u tjednu - Stimulativna primanja

Rijeka

prije 9 dana

Vozače/ice

Vozače/ice za taxi prijevoz tražimo. Uvjet B kategorija i položena početna kvalifikacija za taxi vozača.

Rijeka

prije 12 dana

Dostavljač/ica

Pizzeria Destino traži dostavljača s iskustvom za povremeni rad.

Rijeka

prije 27 dana

Konobara/icu tražimo

Posao za dinamičnu osobu kojoj nije problem raditi uz dobru plaću i napojnice. Osiguran smještaj i hrana. Probrana ekipa i odlična radna atmosfera. Iznadprosječne plaće i poticajni uvjeti za zaposlene! Sportmar d.o.o., Njivice.

Krk

prije 10 dana

Konobara/icu s iskustvom u stalni radni odnos traži caffe bar Flores Početna plaća 4.500 kn. Nedjelja slobodna, svaki drugi vikend slobodan. Zvati 8-16h.

Rijeka

Administrativni referent/ica

Novi
Potrebna jedna osoba za obavljanje administrativnih i kadrovskih poslova. Radno vrijeme: 20h tjedno. Opis posla: priprema za knjigovodstvo, komunikacija s partnerima i djelatnicima, prijava i odjava radnika, vođenje evidencije radnika. Iskustvo: 6 ...

Rijeka

prije 5 dana

Djelatnika/icu za rad u kuhinji

Djelatnika/icu za pripremu salata i ispomoć u kuhinji potražuje manji hotel "Bor" u gradu Krku. Smještaj i hrana osigurani, plaća po dogovoru. Samo HR dokumenti.

Krk

prije 13 dana

Traži se prodavač/ica u pekari

Traži se osoba za rad u pekari. Poželjno je radno iskustvo u poslovima prodaje i osnovno poznavanje rada na računalu.

Viškovo

prije 15 dana

Blagajnik/ica u trgovini

Blagajnika/icu u trgovini sa SSS traži DSK trgovina d.o.o., Stupari 18 b, Viškovo. Zamolbe slati na e-mail.

Viškovo

prije 25 dana