Nažalost, došlo je do pogreške. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Filteri

Datum objave

danas
3 dana
7 dana
svi dani

Plaća

Bilo koja
od 2 500 HRK
od 6 000 HRK
od 12 000 HRK

Vrsta posla

Bilo koji
Stalni radni odnos
Rad na određeno vrijeme
Rad na nepuno radno vrijeme
Stažiranje
Razdaljina unutar (kilometara)
0
8
16
24
40
Traži!

Oglasi za posao Prodavač/prodavačica Rijeka

Filteri
Ponude posla 1-12 od 12 rezultati - prethodnih 7 dana, 16 kilometara
Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Novi
PRODAVAČ/PRODAVAČICA-BLAGAJNIK/BLAGAJNICA

GAVRANOVIĆ d.o.o.
Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis posla: rad na blagajni, delikatesi i u trgovini
Bakar
prije 5 dana

Novi
PRODAVAČ/PRODAVAČICA

RADNIK OPATIJA d.d.
Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: opis poslova: rad u prodavaonici prehrane, usluživanje i komunikacija s kupcima, rad na blagajni
Matulji

Novi
Trgovačko društvo traži prodavače, m/ž

Trgovačko društvo traži prodavače, m/ž, (mogu i studenti i umirovljenici), za rad u poslovnim objektima, na području Rijeke.
Matulji
prije 3 dana

Novi
Konobara/icu za rad

Konobara/icu za rad u a la cart restoranu, na neodređeno vrijeme, tražimo. Poželjno iskustvo, ali nije uvjet. Zvati između 10 i 20 sati.
Rijeka

Novi
DOSTAVLJAČ/DOSTAVLJAČICA U PRODAJI

LEDO plus d.o.o.
Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: dostava robe iz hladnjače na prodajno mjesto. Vožnja je na području Istre i Primorja Potrebno je posjedovati COD...
Rijeka

Novi
Konobara/icu tražimo

Konobara/icu za rad u restoranu, tražimo. Mjesto rada Viškovo.
Viškovo
prije 4 dana

Novi
Konobara/icu s iskustvom

primamo u stalni radni odnos u Viškovu. Potrebno poznavanje talijanskog i njemačkog jezika.
Viškovo

Novi
Dostavljač/ica

Tražimo dostavljača za rad u pizzeriji Sylvester na Zametu. Rad u smjenama. Nije potrebno posjedovanje vlastitog automobila. Iskustvo poželjno.
Rijeka
prije 1 dan

Novi
Dostavljač/ica pizza

Dostavljača/icu za rad u pizzeriji na Kastvu, u stalni radni radni odnos, tražim.
Kastav
prije 2 dana

Novi
Radnik/ica u proizvodnji hrane

Opis poslova: • Jednostavniji poslovi u pogonu za proizvodnju hrane Nudimo Vam: • Posao tijekom cijele godine • Sigurnu i redovitu plaću • Dodatno nagrađujemo uspješnost u radu • Osiguran prijevoz iz centra Rijeke Od Vas očekujemo: • Motivaciju za rad...
Kukuljanovo

Novi
Pomoćnog radnika/icu u kuhinji

Pomoćnog radnika u kuhinji (M/Ž), za rad u konobi Ugor, tražim.
Rijeka

Novi
Kuhara/icu u centru Rijeke

kuhara/icu s iskustvom traži konoba "Na kantunu" u centru Rijeke. Osobe bez iskustva sa završenom kuharskom školom, pružamo mogućnost učenja i stjecanja iskustva. Nedjelje praznici i blagdani neradni. Razgovor za posao dogovoriti telefonom.
Rijeka
Oglas za posao je uspješno dodan u spremljene poslove
Dodajte Jooble na glavni desktop.
Pritisnite da otvorite meni preglednika, zatim pritisnite "Dodati na glavni desktop", kako biste prikvačili web aplikaciju Jooble.
Pritisnite na ikonicu, а zatim «Dodati na glavni desktop» da prikvačite web aplikaciju Jooble.
OK