Pomoćni monter za alu. i PVC

Novi
Tražimo pomoćnog montera za rad u proizvodnji i montaži alu. i PVC stolarije. Potrebno iskustvo na navedenim poslovima i B kategorija. Potrebni HR dokumenti.
Rijeka
prije 1 dan

Zidar - tesar

Novi
Građevinska firma traži zidara i tesara.
Rijeka
prije 6 dana

Radnik u skladištu (m/ž)

Novi
HSG Kariera HR d.o.o.
Radno mjestoRadnik u skladištu (m/ž) Glavni zadaci za odabranog kandidata: •Obavlja sve pomoćne poslove u skladištu u skladu s uputama glavnog skladištara •Slaganje i priprema robe za krajnjeg kupca •Praćenje podataka o količinama i vrstama artikala •Kontrola...
Rijeka
prije 1 dan

POMOĆNI RADNIK NA PRIJEMU AMBALAŽE (M/Ž)

Profesio
Opis posla: Zaprimanje ambalaže od kupaca u trgovačkom centru Rad sa strojem za prihvat ambalaže, zamjena vreća u stroju, označavanje vreća i sl. Razvrstavanje otpada koji se proizvede na prijemnoj rampi trgovačkog centra (karton, folija i sl.) Izrada izvještaja...
Labin (Istarska)
pre 2 meseci

Hidroizolacije-građevinska limarija

Tražimo osobe za radove pri izvođenju građevinske limarije, ravnih krovova, hidroizolacija, održavanje objekata, potrebno je iskustvo u građevini, mogućnost rada na visini - krov, poželjno vozač, iz okolice Bakra.
Bakar
prije 16 dana

Zidare/soboslikare/knaufere tražimo

Građevinska tvrtka prima u stalni radni odnos zidara, soboslikara i knaufera s iskustvom (5 godina). Rad na gradilištima Rijeka i Zagreb. Uvjeti odlični, molim samo ozbiljne ponude. Kuhana marenda, prijevoz.
Viškovo
prije 22 dana

Radnika za rad na građevini

Radnika za rad na građevini, šalovanje, betoniranje, postavljanje tlakovaca i dr., tražim za rad na području Rijeke.
Rijeka
prije 9 dana

Skladišni radnik

Novi
Zbog daljnjeg širenja poslovanja, tražimo skladišnog radnika (m/ž) koji će aktivno doprinositi realizaciji našeg poslovanja. Mjesto rada: Kukuljanovo Opis radnog mjesta i glavne odgovornosti: - sortiranje i slaganje robe u skladištu zamrznutih proizvoda - utovar...
Kukuljanovo
prije 2 dana

Fasader - majstor

Novi
Građevinska firma Bagić d.o.o. iz Kastva zapošljava dva fasadera (majstora) u stalni radni odnos.
Kastav

Zidara tražimo

Potražujemo građevinskog majstora - zidara za stalni radni odnos. Rad na području Rijeke i okolice, radno vrijeme 8 sati dnevno, prekovremeni sati plaćeni dodatno. Uredna prijava, plaćen prijevoz, godišnji odmor 4 tjedna. Minimalno 5 godina iskustva.
Rijeka
prije 8 dana

Tesare tražimo!

Novi
Građevinski obrt prima u stalni radni odnos 3 samostalna tesara s iskustvom u poslovima niskogradnje. Rad u Rijeci i okolici. Uvjeti odlični.
Kraljevica
prije 1 dan

Voditelja gradilišta tražimo

Građevinska tvrtka prima u stalni radni odnos inženjera građevine na poziciji voditelja gradilišta s iskustvom (5 godina). Rad na gradilištima Rijeka i Zagreb. Uvjeti odlični, molim samo ozbiljne ponude. Kuhana marenda, prijevoz.
Viškovo