Njegovateljica

Novi
Tražimo žene i muškarce za rad u Njemačkoj za čuvanje starijih osoba- potrebna je spremnost za rad 24 sata dnevno. Ne uzimamo proviziju za posredovanje. Uvjeti: dobro poznavanje njemačkog jezika. Posao je namijenjen samo za državljane Europske Unije. Početna plaća...
Zagreb
prije 6 dana

Njegovateljica ž/m

Novi
Tražimo njegovateljicu ž/m koja bi živjela i brinula za dvije starije žene od kojih je jedna nepokretna. Molimo javiti se na ****@*****.*** s informacijama o svom iskustvu u navedenim poslovima.
Zagreb
prije 5 dana

Njegovatelji/ce

1 000 - 1 200 €

SunSet
Zahtjevi: OTKRIJTE PREDNOSTI POSLA NJEGOVATELJICE U SUNSET MSH Radite u jednoj od vodećih tvrtki s internacionalnim iskustvom, koja je već od 2004 na tržištu, specializirana za posredovanje radnih mjesta njegovatelja i njegovateljica u Njemačkoj. ~Dugoročan, legalan...
Zagreb
prije 13 dana
  • Brza prijava

Njegovateljica (m/ž)

Obiteljski dom Belančić
Opis radnog mjesta Mjesto:Dugo Selo / Zagrebačka županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Honorarni posao Radno vrijeme:Fleksibilno radno vrijeme O poslodavcu:Obiteljski dom Belančić Dugo Selo, Kiselica 11 (***) ***-**** dombelancic...
Dugo Selo
prije 17 dana