Nažalost, došlo je do pogreške. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Filteri

Datum objave

danas
3 dana
7 dana
svi dani

Plaća

Bilo koja
od 2 500 HRK
od 6 000 HRK
od 12 000 HRK

Vrsta posla

Bilo koji
Stalni radni odnos
Rad na određeno vrijeme
Rad na nepuno radno vrijeme
Stažiranje
Razdaljina unutar (kilometara)
0
8
16
24
40
Traži!

Konobar/ica u caffe baru posao Rijeka

Filteri
Ponude posla 1-15 od 73 rezultati
Dobivajte nove poslove putem e-pošte

Konobara/icu za caffe bar

Konobaricu ili konobara, u stalni radni odnos prima caffe bar u centru Rijeke.
Rijeka
prije 11 dan

Caffe bar traži konobaricu

Caffe bar traži konobaricu ili konobara za stalno ili zamjene. Može i studentica/student. Uvjeti odlični.
Rijeka
prije 14 dana

Gentleman bar traži konobare/ice

Gentleman bar, Korzo 20/A, traži konobare ili konobarice, može na puno radno vrijeme ili na 4 sata. Za detaljne informacije, nazvati.
Rijeka

Novi
Caffe bar Noa Čavle

Tražimo konobaricu za rad na neodređeno vrijeme, stimulativna primanja, plaćen prijevoz. Radno vrijeme od ponedjeljka do subote. Nedjelje i praznici slobodni.
Podrvanj
prije 5 dana

Novi
Konobar u Lobby Baru Hotela (m/ž)

Opis radnog mjesta: Konobar u Lobby Baru Hotela Potrebni strani jezici: ~ Engleski / Dobro Plaća: Minimalna: 6000 Maksimalna: 6000
Crikvenica
prije 1 dan

Konobara/icu tražimo

Caffe bar Crem u Opatiji traži konobara/icu. Poželjno iskustvo, ali nije uvjet.
Opatija
prije 16 dana

Novi
Konobar-ica

Traži se konobar-ica za sezonski posao u restoranu u Crikvenici. Smještaj osiguran. Početak rada 01.04.2020. Poželjno znanje jednog stranog jezika.
Crikvenica
prije 4 dana

Novi
Konobara/icu za rad

Konobara/icu za rad u a la cart restoranu, na neodređeno vrijeme, tražimo. Poželjno iskustvo, ali nije uvjet. Zvati između 10 i 20 sati.
Rijeka

Konobara/icu

Konobara/icu za rad u Rijeci, tražim. Plaća dobra.
Rijeka
prije 10 dana

Novi
Konobara/icu s iskustvom

primamo u stalni radni odnos u Viškovu. Potrebno poznavanje talijanskog i njemačkog jezika.
Viškovo

Novi

Konobara/icu za rad u restoranu, tražimo. Mjesto rada Viškovo.
Viškovo
prije 3 dana

Novi

Eurohoteli d.o.o
 ...Početak rada:01.05.2020. Vrsta zaposlenja:Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Konobar u Lobby Baru Hotela Broj izvršitelja:Zapošljavamo 4 izvršitelja....
Crikvenica
prije 2 dana

Novi
KONOBAR/KONOBARICA

MIRIS PRIGORJA j.d.o.o.
Posloprimac Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine;Srednja škola 4 godine Radno iskustvo: Nije potrebno Ostale informacije: Opis poslova: posluživanje pića i slastica u caffe baru i slastičarnici u Crikvenici.
Crikvenica

Konobar/konobarica

LUKO, obrt za ugostiteljstvo, vl. ARMANDO LUŠETIĆ5 000 - 7 000 HRK
Zahtjevi: ozbiljnost, pouzdanost, Uvjeti rada: rad u smjenama, ujutro ili popodne, 1 dan tjedno slobodan Dužnosti:​ kuhanje kave, posluživanje gostiju, vođenje evidencije pića, održavanje kafića urednim
Cerovlje
prije 24 dana
Brza prijava

Novi
Zapošljavamo konobara

Yankee's bar u Tower centru traži konobara s iskustvom. Odličan i više nego ugodan jedinstveni ambijent za rad, dobri uvjeti.
Rijeka
Oglas za posao je uspješno dodan u spremljene poslove
Dodajte Jooble na glavni desktop.
Pritisnite da otvorite meni preglednika, zatim pritisnite "Dodati na glavni desktop", kako biste prikvačili web aplikaciju Jooble.
Pritisnite na ikonicu, а zatim «Dodati na glavni desktop» da prikvačite web aplikaciju Jooble.
OK