Rezultati pretrage:

Kućni majstor

Montaža i popravak namještaja, montaža rasvjetnih tijela, izmjena utičnica i prekidača, popravak i zamjena vodokotlića, izmjena električnih bojlera i grijača kod istih, montaža slavina za vodu (tuševa)
Zagreb-Podsused-Vrapče
prije 22 sata

Građevinski majstor m/ž

Tražim 2 građevinska majstora m/ž za rad na Malom Lošinju. Stan i prijava osigurani, satnica majstora 40kn. Dodatne informacije na broj (***) ***-****.
Mali Lošinj
prije 1 dan

Kućni majstor m/ž

Opis posla: tehničko održavanje ugostiteljskih objekata, poslovnih prostora i opreme; kontrola ispravnosti vodovodnih, električnih, kanalizacijskih, plinskih instalacija, te instalacija za grijanje Uvjeti: Tražimo odgovornu, stručnu i pedantnu osobu sljedećih karakteristika...
Zagreb
prije 5 dana

Pizza majstor (m/ž)

Restoran "Gladne oči", Kelekova 85, Sesvete traži pizza majstora. Stalni radni odnos, bez smještaja. Kontakt: gosp. Ivan
Zagreb
prije 3 dana

Pomoćni građevinski radnik

Potražujemo pomoćnog građevinskog radnika. Radno vrijeme od 7:30-15:30, plaćen godišnji i prijevoz na posao. Početna satnica 30 kn, mogućnost brzog napredovanja. Prijava obavezna! Ne nudimo smještaj, ne radimo radne dozvole.
Rijeka
prije 19 sata

Pizza majstor m/ž

Pizza-majstora m/ž traži cattering, nedjeljom i praznicima ne radimo, Zagreb.
Zagreb

Građevinski radnici m/ž

Traže se radnici m/ž za građevinske radove i sve ostale radove prilikom gradnje objekta
Zagrebačka
prije 4 dana

Građevinski radnik/Zagreb

Tražimo pomoćno građevinsko osoblje za rad na zgradama , trenutna lokacija Zagreb /Maksimir . Tražimo i zidare , knaufere , krovopokrivaće . Mogućnost stalnog zaposlenje.
Zagreb

Građevinski radnik (m/ž)

MAGAMA CENTAR d.o.o.
Zapošljavamo građevinskog radnika. 30-50kn/sat Građevinski radovi na visini, sanacije i izrada krovišta, adaptacije, izrada svih vrsta krovišta te pokrivanje, priprema i postavljanje hidro i toplinske izolacije krovova, zidanje i ostali građevinski radovi Za...
Zagreb
prije 16 dana
  • Brza prijava

Građevinski obrt traži pomoćne građevinske radnike s iskustvom za poslove niskogradnje.
Istarska
prije 19 dana

Građevinskog majstora (zidar, tesar) m/ž HITNO tražim. Većinom rad na području Grada Zagreba i Zagrebačke županije.
Zagreb

Građevinski radnik/ica

Tvrtka Spektar gradnja d.o.o, Kruge 9/I, Zagreb traži zidare, soboslikare i pomoćne radnike (m/ž) za rad na području Zagreba. Prijave na broj telefona radnim danom od 08:00 do 16:00.
Kruge