Frizerka

Autoglobal d.o.o.

Zahtjevi: Šišanje, bojanje, feniranje i ostali frizerski poslovi u salonu Uvjeti rada: Radno iskustvo min. 2 godine Dužnosti:​ smisao za timski rad i usmjerenost na ostvarenje ciljeva, želja za učenjem

Jurdani

prije 27 dana

  • Brza prijava

Tražimo frizerke i frizere

Tražimo frizerke i frizere, vedre i pozitivne, samostalne i s iskustvom, za rad u novootvorenom i modernom frizerskom salonu za muškarce i žene u centru Rijeke. Radi se u pozitivnoj i poticajnoj atmosferi uz stimulativnu plaću!

Istarska

prije 20 dana

FRIZER FRIZERKA 097 6356 731 (m/ž)

Novi

ENVY CUT'S d.o.o.

Opis radnog mjesta Mjesto:Hrvatska Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:ENVY CUT'S d.o.o. SESVETE (***) ***-**** ...

Hrvatska

prije 2 dana

Frizerski studio

Novi
Frizerski studio mizu,traži frizerku sa iskustvom. Adresa: Vrbani (neboder) Telefon : (***) ***-****

Zagreb-Trešnjevka-jug

prije 6 dana

Frizerski salon "RE" za muškarce (m/ž)

Novi

"RE" Frizerski Salon za Muškarce

 ...20 godina. Za više informacija nazvati (***) ***-****. Opis radnog mjesta:Frizer/frizerka za muškarce sa iskustvom. Rad na 4 sata. Uvijeti odlični. Profil zaposlenika Potrebna stručna sprema:SSS - srednja stručna...

Zagreb