Frizer

Valamar Riviera
Potrebna znanja, vještine i iskustvo: ~SSS, trogodišnje obrazovanje, frizersko usmjerenje ~minimalno 3 godine iskustva u frizerskoj djelatnosti ~vrlo dobro poznavanje dva svjetska jezika, prednost engleski i njemački jezik ~kreativnost s izraženim smislom za estetiku...
Rabac
pre 2 meseci

Frizer/ka (m/ž)

Autoglobal d.o.o.
Opis radnog mjesta Mjesto:Jurdani / Primorsko-goranska županija Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Radno vrijeme:Puno radno vrijeme Opis radnog mjesta:Tražim samostalnu frizerku za rad u frizerskom salonu na neodređeno vrijeme. Minimalno 2 godine radnog iskustva...
Jurdani
prije 17 dana

Frizerka s iskustvom

Novi
Frizerku s iskustvom za rad u muškom frizerskom salonu, na neodređeno vrijeme, u centru grada, tražim.
Rijeka
prije 5 dana

Frizerka

Zahtjevi: Šišanje, bojanje, feniranje i ostali frizerski poslovi u salonu Uvjeti rada: Radno iskustvo min. 2 godine Dužnosti:​ smisao za timski rad i usmjerenost na ostvarenje ciljeva, želja za učenjem
Jurdani
pre mesec dana
  • Brza prijava