Medicinski tehnicar (m / ž / d)

Zamjenik PDL s perspektivom upravljanja kao medicinska sestra (m / ž / d) ili njegovateljica (m / ž / d).Odmah vam nudimo ulazak s perspektivom napredovanja na višu poziciju, stalni radni odnos u novoj tvrtki u obiteljskom radnom okruženju. Vaši zadaci: · Služba ambulantne...
Pula
prije 7 dana

Monter/ka namještaja (m/ž)

FIX MONT obrt za montažu namještaja Vl. Filip Škrabić
Opis radnog mjesta Mjesto:Pula / Istarska županija Početak rada:15.10.2020. Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos Rad na određeno vrijeme Radno vrijeme:Puno radno vrijeme O poslodavcu:FIX MONT specijalizirana firma za dostavu i montažu namještaj. Pojavljuje...
Pula
prije 13 dana

Keramičar/ka

7 500 - 12 000 HRK

Optima invest
Zahtjevi: Tražimo samostalnog keramičara. Adaptacije, interijer ključ u ruke, kuće ključ u ruke. Mogućnost rada po kvadratu. Uvjeti rada: ~minimalno radno iskustvo 2 godine ~vozačka dozola B kategorije ~disciplina i marljivost na radnom mjestu Nudimo...
Pula
prije 21 dan
  • Brza prijava